Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Paulina Jackowska
Dyrektor Zarządzająca

Public Bridge Sp. z o.o
pt@publicbridge.pl
tel.: 783783278
www.publicbridge.pl

Odbierz prezent pomagając – akcja #DumnyDekarz

16 września 2019, 11:44 | #DumnyDekarz

Czy można za pomocą kilku kliknięć, nie wydając ani złotówki, przyczynić się do ufundowania stypendiów najzdolniejszym uczniom, równocześnie dostając za to prezent? W maju, pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, rozpoczęła się ogólnopolska akcja promująca dekarstwo i zawód dekarza w Polsce. #DumnyDekarz jest odpowiedzią na potrzeby rynku, wsparciem dla przyszłych adeptów rzemiosła i zbiorem zaskakujących wywiadów z profesjonalistami.

Dzień Dekarza i wyższy cel

20 sierpnia 2019, 11:11 | #DumnyDekarz

27 lipca 2019 odbył się piknik dekarski zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Dnia Dekarza oraz 20-lecia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Promocja akcji #DumnyDekarz, której PSD jest mecenasem, była istotnym elementem wspólnego świętowania. Jubileuszowe wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, wypełniając przy tym Stadion Miejski w Białymstoku.

Bohaterowie akcji #DumnyDekarz – kim są?

16 lipca 2019, 11:17 | #DumnyDekarz

To już trzeci miesiąc, odkąd pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy trwa akcja branżowa promująca dekarstwo i zawód dekarza. Jednym z elementów kampanii jest cykl wywiadów z dekarzami i mistrzami dekarstwa, przybliżający blaski, ale również wyzwania dla branży. Rozmowy zebrano na łamach wydania DEKARZE 01/2019, które jest dostępne za darmo na stronie internetowej inicjatywy.