Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Content Marketing Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

DUKA ponownie zaprasza do Programu Edukator Stylu

31 sierpnia 2011

Po raz drugi o prestiżowy tytuł Edukatora Stylu, a co z tym związane – stałe rabaty i stałe prezenty do kuchni i jadalni, ubiegać się mogą wszyscy miłośnicy dobrego smaku i szwedzkiego designu marki DUKA.

1 września startuje druga edycja cieszącego się niesłabnąca popularnością Programu Edukator Stylu, którego celem jest wymiana doświadczeń i inspiracji pomiędzy pasjonatami dobrego designu, którzy wiedzą, że otaczanie się pięknymi rzeczami ma wpływ na jakość życia.

Zwycięzcy pierwszej edycji Programu to obecnie aktywna grupa 108 Edukatorów Stylu z całej Polski, która inspiruje innych i dzieli się swoimi pomysłami oraz opiniami na temat designu i kulinariów. Przygotowane przez nich projekty aranżacji stołu są dostępne na blogu Programu: www.edukatorstylu.pl. Codziennie na fanpage Edukatora Stylu są dodatkowo prezentowane inspirujące kulinarne potrawy.

Nowi kandydaci do tego tytułu zostaną wyłonieni w trakcie dwuetapowego konkursu. W pierwszym etapie miłośnicy kulinariów i designu swoją kandydaturę mogą zgłosić do dnia 31 października - wypełniając aplikację do Programu w sklepach DUKA w całej Polsce, online na: www.edukatorstylu.pl/aplikacja albo za pośrednictwem serwisu Facebook.com.

Wybrana spośród zgłoszeń grupa 2000 kandydatów do tytułu Edukatora Stylu otrzyma zaproszenie do drugiego etapu Programu, jakim jest przygotowanie autorskiego projektu z udziałem produktów DUKA. Szczegóły dotyczące głównego zadania konkursowego DUKA pozostawia jeszcze w tajemnicy, ale zapowiada, że w celu jego wykonania każdy z zaproszonych do drugiego etapu Edukatora Stylu otrzyma w prezencie od marki designerski upominek – zestaw łyżek do przystawek SHOW oraz 50-procentowy kupon rabatowy na zakupy w sklepach marki w całej Polsce. Więcej informacji na www.dukapolska.com oraz www.edukatorstylu.pl

Załączniki: