Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Paulina Jackowska
Dyrektor Zarządzająca

Public Bridge Sp. z o.o.
pt@publicbridge.pl
tel.: 783783278
www.publicbridge.pl

drukujwersja txt

Budowanie społeczności marki DUKA – ponownie z Public Bridge

31 sierpnia 2011

1 września br. rusza dwumiesięczna kampania komunikująca drugą edycję cieszącego się niesłabnącą popularnością Programu Edukator Stylu marki DUKA, opartego na formule rekomendacji. Agencja Public Bridge po raz drugi jest odpowiedzialna za komunikację Programu w kanałach on i offline.

Celem drugiej edycji Programu jest kontynuacja działań mających na celu skupienie wokół marki DUKA pasjonatów szwedzkiego designu w kuchni i jadalni. Kampania jest kierowana do osób, które wierzą, że otaczanie się pięknymi rzeczami ma wpływ na jakość ich życia.

Public Bridge odpowiada za strategię i kreację komunikacji programu Edukator Stylu. Agencja zaplanowała komunikację w social media: aplikacja zgłoszeniowa wsparta kampanią klikalną na Facebook.com; kampanię odsłonową w pakietach AdClover (m.in. designteka.pl, eksmagazyn.pl, stylistka.pl), 4clover (m.in. aktivist.pl, gotujmy.pl, urządzamy.pl) oraz Arbo (m.in. kobieta.pl, stylio.pl, lifeandmore.pl). Do zadań agencji należało również zaprojektowanie i produkcja materiałów POS: m.in. hangery, urny/dyspensery, aplikacje zgłoszeniowe do programu, kupony rabatowe, przesyłki bezpośrednie.

Program będzie realizowany w dwóch etapach i potrwa do 21 maja 2012 roku. W pierwszym etapie miłośnicy kulinariów i designu zgłaszają swoje kandydatury, wypełniając aplikację zgłoszeniową do Programu w sklepach DUKA w całej Polsce, online na: www.edukatorstylu.pl/aplikacja albo za pośrednictwem serwisu Facebook.com. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana grupa 2000 osób – kandydatów do tytułu Edukatora Stylu, do których trafią atrakcyjne upominki oraz kupony rabatowe na zakupy w salonach DUKA. Drugi etap wraz z zadaniem konkursowym z dziedziny kulinariów i designu pozwoli wyłonić nowe, prestiżowe grono Edukatorów Stylu.  Zwycięzcy pierwszej edycji Programu to obecnie aktywna grupa trendsetterów, która inspiruje innych i dzieli się swoimi pomysłami oraz opiniami na temat designu i kulinariów na fanpage Edukatora Stylu na Facebook.com oraz na dedykowanym blogu www.edukatorstylu.pl.

 

 

Załączniki: