Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Content Marketing Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

LOVE Life. Walentynki w DUKA

31 stycznia 2012

Z miłości do kulinarnych doznań DUKA prezentuje kolekcję produktów dedykowanych nie tylko zbliżającym się Walentynkom. Produkty pozwalające dodatkowo oprawić potrawę i dodać jej trochę pikanterii są przecież przydatne na co dzień w każdej kuchni serwującej dania od serca. Pełnię uczuć można zasmakować w smakołykach przygotowywanych każdego dnia. W końcu cały rok jest dobry na miłość.

Słodkie wypieki

Ciastka, ciasteczka, muffinki i pralinki – wszystkie słodkości to idealny sposób na wyrażenie emocji. Można je przygotować w specjalnym kształcie dzięki między innymi foremkom BAKE IT, jak również podać po prostu w chwytającej za serce postaci. W tym pomoże nowa w kolekcji DUKA, silikonowa patera do ciast i muffinek. Całość uzupełni seria łopatek do serwowania słodkości w różnych kolorach.

Ciepło na talerzu

Dbających nie tylko o smak, ale również o formę podania przygotowanej potrawy zainteresują foremka do omletów i placków w kształcie serca KITCHENPRO oraz zabawna, różowa łapka do serwowania gorących talerzy w kształcie ust HOT LIPS. Z uwagą może spotkać się również wdzięczny silikonowy koszyczek do gotowania na parze. Dania przygotowane z miłości to przecież samo zdrowie. Dodatki, zakąski i słodycze ładnie zaprezentują się w miseczkach w kształcie serca.

Załączniki: