Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Content Marketing Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Nowy salon DUKA w CH Klif w Gdyni

21 września 2012

W piątek, 28 września odbędzie się premiera przebudowanego salonu DUKA w gdyńskim Centrum Handlowym „Klif”. W ramach otwarcia sklepu, odnowionego według konceptu Kitchen Life, przygotowano moc niespodzianek dla gości, w tym upominki dla 100 pierwszych klientów. To kolejny sklep prezentujący nadchodzące zmiany w koncepcji aranżacji i przyjmowania Klientów przez szwedzką sieć sklepów DUKA w Polsce.

W nowym salonie odbędą się pokazy kulinarne oraz degustacje przysmaków. Na klientów czekają również promocje cenowe najpopularniejszych produktów marki DUKA. Co więcej, 100 pierwszych osób, które dokona zakupów na minimalną kwotę 200 złotych, otrzyma nóż ze stali nierdzewnej KOBE w prezencie.

Kitchen Life to styl spędzania czasu wolnego z marką DUKA. „Kuchnia to moje ulubione miejsce w domu” – to kwintesencja stylu życia miłośników skandynawskiego designu DUKA. Kuchnia to centrum każdego domu, przestrzeń, w której odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, pracujemy i bawimy się. Nowa DUKA jest biała, świeża i nowoczesna. Charakter marki podkreśla drewniana podłoga malowana na biało, jasne ściany oraz meble w tym samym kolorze. W nowej odsłonie sklepów, DUKA jest jeszcze bardziej przyjazna Klientom - ma obniżony system regałów, aby swobodnie mogli sięgnąć po dowolny produkt. - Poza mającymi aktualnie miejsce przebudowami i zmianami w aranżacji sklepów, planujemy jednocześnie otwieranie nowych salonów oraz rozwijanie działalności sklepu internetowego www.dukapolska.com – mówi Teresa Szynkiewicz, Managing Director w DUKA Polska. Dotychczas podpisaliśmy już umowy na obecność w czterech nowych lokalizacjach, a dokładnie w City Center w Rzeszowie, gdyńskim Centrum Handlowym „Wzgórze”, Galerii Katowickiej oraz Centrum Handlowym „Łacina” w Poznaniu. Skupiamy się na nowych lokalizacjach sklepów, które powstaną w centrach handlowych typu „prime”.

Sieć szwedzkich salonów DUKA w Polsce składa się aktualnie z 30 salonów oraz sklepu internetowego. Oferta marki skierowana jest do miłośników nowoczesnego stylu gotowania, przykładających dużą wagę do panujących trendów oraz stawiających na funkcjonalne wzornictwo. Asortyment sklepów DUKA składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Co kwartał do sprzedaży trafiają najnowsze kolekcje zaprojektowane przez projektantów DUKA według najbardziej aktualnych trendów w szwedzkim i światowym designie.

Załączniki: