Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Paulina Jackowska
Dyrektor Zarządzająca

Public Bridge Sp. z o.o.
pt@publicbridge.pl
tel.: 783783278
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Same mocne strony wypoczynku

14 czerwca 2017

Każdy z nas doświadczył choć raz w życiu tego dziwnego stanu, gdy do naszej świadomości dociera, że cały świat się zmienił, łącznie z nami, tylko jedna rzecz pozostała niezmienna i jest to nasz stary, wysłużony komplet wypoczynkowy. Wówczas musimy przyznać sami przed sobą, że jest to ten moment, w którym należy rozpocząć poszukiwania godnego następcy, który od tej pory będzie królował w naszym salonie. Zadanie wbrew pozorom nie jest takie łatwe, bo jak wybrać naprawdę dobry komplet, który w dłuższej perspektywie nas nie zawiedzie? Komplet, który posłuży nam długo i przez cały czas będzie budził zachwyt w oczach nie tylko gości, ale przede wszystkim naszych. Odpowiedź jest prosta: należy poszukać kompletu wypoczynkowego, który będzie miał same mocne strony!

Komplet stworzony dla Ciebie
Ktoś staje się naszym przyjacielem, a ktoś partnerem, ponieważ doceniamy w nim jego wyjątkowość, na którą składa się mnóstwo cech indywidualnych. Gdy spotykamy w kimś najlepsze złożenie tych cech, mówimy wtedy, że ten człowiek jest stworzony dla nas.
Z kompletem wypoczynkowym jest dokładnie tak samo! W jego przypadku tymi cechami są funkcjonalności. Będzie to więc na przykład odpowiednia wysokość oparcia, która daje wygodne podparcie całym plecom oraz ruchome zagłówki, które pozwalają wygodnie ułożyć głowę, a także wiele innych cech, o których będzie jeszcze mowa. Ponadto jeśli naprawdę chcemy mieć komplet stworzony właśnie dla nas, musimy postawić na modułową budowę naszego przyszłego wypoczynku. Modułowe meble wypoczynkowe WAJNERT pozwalają na dowolne zestawianie poszczególnych brył aż do uzyskania zestawu idealnie zaspokajającego nasze potrzeby oraz dopasowanego do przestrzeni, w której ma on się znaleźć. Idealny wypoczynek pozwala na poukładanie go po swojemu, nie tylko ze względu na rozmiar ale również wybór nóg czy boków. Takie narożniki można znaleźć w ofercie firmy WAJNERT MEBLE, m.in. w kolekcjach KELLY, BARCELONA, EGO czy LIFE.

Przyjemność siedzenia
Cechą, na którą warto zwrócić uwagę są także wygodne i komfortowe siedziska. Siedziska powinny być na tyle głębokie, by podpierać udo na całej długości i sięgać aż do kolana. Komplety wypoczynkowe WAJNERT, oprócz wyżej wspomnianych cech, charakteryzują się ponadto wysuwanymi siedziskami – to funkcjonalność dla osób wysokich oraz dla tych, które potrzebują do wypoczynku wyjątkowo dużej powierzchni do siedzenia. Dobry narożniki czy sofa WAJNERT jest skonstruowana z myślą o jak najwyższym komforcie użytkownika, każdy kontakt z nim okazuje się być prawdziwą przyjemnością. To jak spotkanie z najlepszym przyjacielem, który rozumie nas jak nikt inny na świecie.

Jaki komplet taki sen
Jak ważna jest funkcja spania w komplecie wypoczynkowym zrozumiał każdy, kto skusił się na sofę nieposiadającą tej pożytecznej funkcjonalności, a następnie musiał przygotować gościom posłanie na podłodze. Dobrze pomyślana funkcja spania pozwala się wygodnie wyspać dzięki dużej powierzchni spania, która bez problemu pomieści dwie osoby. Warto również sprawdzić czy mechanizm, w który została zaopatrzona sofa działa lekko i sprawnie – w przyszłości pozwoli nam to zaoszczędzić czas i nerwy. Dobra konstrukcja mechanizmu to również pewność, że będzie on działał bezawaryjnie. Nie zapominajmy również o pojemniku na pościel – to obowiązkowy element narożnika. Może nam bowiem służyć nie tylko jako schowek na pościel, ale również jako dodatkowe miejsce na domowe rzeczy.

Wśród wielu kolekcji wypoczynkowych na szczególna uwagę zasługuje również kolekcja narożników SPACE zaprojektowana została z myślą o ludziach, którzy kochają przestrzeń i doskonale potrafią z niej korzystać. Proste kształty, podkreślone pęknięciem na boku, Szerokie siedziska, ergonomiczne oparcia i niezwykle wygodna funkcja spania, która po rozłożeniu tworzy wygodne łóżko – to wszystko sprawia, że na narożnikach SPACE po prostu chce się odpoczywać.

Funkcje dodatkowe
Luksus pojawia się wtedy, gdy produkt zaspokaja nie tylko nasze podstawowe potrzeby, ale pozwala także na uzyskanie niecodziennego poziomu komfortu. Podczas poszukiwania idealnego kompletu warto zwrócić uwagę na jego funkcje dodatkowe. W tej dziedzinie bez wątpienia przodują meble WAJNERT, które zostały zaopatrzone w praktyczne schowki i półki na gazetę, ładowarkę do telefonu lub książkę. Panel audio to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu można posłuchać muzyki z telefonu na głośnikach nie ruszając się sofy. Jeśli się naprawdę dobrze zaplanuje poszczególne moduły kompletu, to okaże się, że można słuchać ulubionej muzyki leżąc wygodnie z nogami w górze i z odchylonym do tyłu oparciem – i to jest luksus! W meblach WAJNERT umożliwia to funkcja relax, która dba o maksymalny komfort użytkownika.

Design jest ważny
Decydując się na komplet stworzony zgodnie z najnowszymi trendami we wzornictwie światowym zyskuje się bardzo wiele – nowoczesność. Minimalistyczne w formie bryły kompletu sprawiają niezawodnie, że salon zyskuje nowy, szlachetny charakter. Podobnie oddziałuje na wnętrze design rodem ze Skandynawii. Zmiana jest natychmiastowa i wystarczy już tylko kilka dodatków, by salon, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, stał się stylowy i na czasie. W tym kontekście należy pamiętać o tkaninie, która powinna się wyróżniać zarówno elegancką, modną kolorystyką, jak i ponadprzeciętną wytrzymałością. Przy produkcji mebli WAJNERT wykorzystywane są tkaniny łatwoczyszczące i hydrofobowe, a do tego zarówno miłe w dotyku, jak i wytrzymałe na ścieranie.

Współczesne meble wypoczynkowe to kolekcje, w ramach których doskonałe wzornictwo idzie w parze z pełną gamą funkcjonalności, które możemy wybrać zgodnie z własnymi oczekiwaniami, tak aby wykorzystać w pełni wszystkie mocne strony wypoczynków.
Niezależnie od sposobu użytkowania mebla i wielkości pomieszczenia, do którego jest przeznaczony, w ofercie firmy WAJNERT MEBLE każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Załączniki: