Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Ewelina Kocenda
Marketing Content Specialist

Public Bridge sp. z o.o
ek@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Summer in the air – lato radości z produktami DUKA

28 czerwca 2017

Wreszcie tu jest – wyczekiwane, wytęsknione, kapryśne i kochane – lato. Chciałoby się, by trwało bez końca! Latem życie nabiera smaku i kolorów, w dużej mierze dzięki licznym sposobnościom do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Samemu, z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi – niezależnie od tego jaki sposób korzystania z uroków lata wybierzemy, DUKA służy praktycznymi produktami, które dodatkowo ten czas uprzyjemnią.  

Lato to pora częstych odwiedzin rodziny i przyjaciół. Zapowiadających się z wizytą znajomych możemy przyjąć w nowoczesnym stylu, częstując ich lemoniadą w modnych kolorowych butelkach ze słomką z linii DRYCK. Do pracy, na spacer lub rower – gdziekolwiek byśmy się nie wybierali, możemy zabrać ze sobą pyszny zdrowy koktajl zamknięty bezpiecznie w bidonie z kolekcji SPORT. Bidon został wykonany z tritanu, który jest lekkim i wytrzymałym tworzywem, na powierzchni którego nie rozwijają się drobnoustroje, a umieszczona wewnątrz kulka szybko przywróci jednolitą strukturę rozwarstwiającym się napojom. Wysokie letnie temperatury to także moment, w którym musimy mieć zawsze pod ręką odrobinę wody. Po co jednak kupować wodę w butelce? Ekologicznie i zgodnie z duchem czasów będzie, gdy zaopatrzymy się w butelkę z oczyszczającym wodę, wymiennym filtrem BOBBLE, wykonaną w opływowym kształcie i z wysokiej jakości plastiku.   

Latem nie ma nic lepszego niż biesiada na świeżym powietrzu. Aby była ona nie tylko radosna, ale i piękna warto zadbać o odpowiedni wygląd stołu. W tym pomogą nam akrylowe naczynia FRIDA DROP. Dzbanki, talerze, misy, szklanki i kieliszki z tej kolekcji są praktyczne, lekkie i dają pewność, że nic się nie zbije, a połączenie dwóch kolorów naczyń – turkusowych i przezroczystych – stworzy piękną i klimatyczną oprawę stołu w tym wyjątkowym dniu. Całości dopełnią biało-turkusowe papierowe słomki PARTY.

Pora letnia to tak lubiany przez wszystkich sezon grilla. Nie przypuszczacie nawet jak pyszne mogą być potrawy z grilla LOTUS, zwłaszcza gdy używa się go w komplecie z pokrywą zaopatrzoną w termostat z tej samej linii. Możliwość precyzyjnego dobrania odpowiedniej temperatury do grillowanej potrawy to zaleta, którą docenią wszyscy wielbiciele dobrego jedzenia. Grube kawałki mięsa, steki i filety nigdy nie były tak dobrze wysmażone i soczyste zarazem!

Jak profesjonalizm to profesjonalizm, nie możemy zatem zapomnieć o akcesoriach. Tu świetnie sprawdzą się te z linii GRILL, a proces przygotowania dania przebiegnie sprawnie i fachowo. Dla miłośników prawdziwych hamburgerów też coś mamy – praskę z tej samej kolekcji.


Jak sobie pościelimy, tak się wyśpimy – mówi stare powiedzenie – zadbajmy więc o właściwe sprzęty do letniego wypoczynku w ogrodzie. Huśtawka ogrodowa OUTDOOR zapewni nam komfortowy odpoczynek po pracy w ciepłe dni. Wieczorem wystarczy już tylko zapalić lampiony ogrodowe MARIN lub SOL, sięgnąć po koc czekający w koszu jutowym SEAGRASS i dalej można celebrować lato!

Na piknik przede wszystkim trzeba zabrać dobry humor – to jak wiadomo połowa sukcesu. Druga połowa, to dobrze zaopatrzony kosz. W ofercie DUKA znajdziemy stylowe i praktyczne kosze piknikowe, w tym także kosz stworzony do wypraw rowerowych. Kosze z wyposażeniem dla dwóch lub czterech osób z kolekcji PIKNIK zawierają wszystko, co może się przydać na pikniku, a w środku wciąż zostaje mnóstwo miejsca na prowiant. Sporą ilość potrzebnych rzeczy zapakować nam pomoże również pojemna, wykonana z miękkiego, lecz wytrzymałego materiału, torba VASKA.

Lato to również czas wypraw, tych bliskich – do parku, nad wodę i tych dalszych – nad morze i w góry. DUKA służy w takich momentach pomocnymi produktami. Wygodna mata PIKNIK z warstwą izolującą to tak zwany must have każdej wycieczki. Niezwykle przydatnym przedmiotem w upalne dni okaże się kubek termiczny na chłodne napoje z linii CAN, a gdy w walizce braknie miejsca i tak zawsze wciśnie się jeszcze składany silikonowy kubeczek z pokrywką z kolekcji KRUX. Na wyprawach bardzo bliskich – na balkonie, tarasie i w ogrodzie – podczas przyjemnych posiedzeń wśród bliskich, doskonale zda egzamin estetyczny i pojemny dyspenser do napojów VATTEN.  

Załączniki: