Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Ewelina Kocenda
Marketing Content Specialist

Public Bridge sp. z o.o
ek@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

DUKA partnerem V edycji See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce

10 lipca 2017

22 i 23 lipca Gdynia zamieni się w prawdziwą stolicę polskiej blogosfery. Na odbywający się w tych dniach festiwal See Bloggers przybędzie ponad 1500 blogerów, influencerów i osobowości medialnych z całego kraju. DUKA jest partnerem tego wydarzenia, a w ramach współorganizowanych przez markę aktywności wystąpią takie gwiazdy, jak Agnieszka Hyży (Popielewicz) i Marieta Marecka. Pod patronatem DUKA odbędą się także warsztaty prowadzone przez twórców jednego z najpopularniejszych blogów poświęconych designowi – Make Home Easier.

See Bloggers to największa tego typu impreza w Polsce, a jej kolejne edycje z każdym rokiem przyciągają więcej uczestników. Tegoroczna odsłona nie pozostaje pod tym względem inna – znowu pobite zostały wszelkie rekordy. W wydarzeniu weźmie udział ponad 1500 uczestników, a podczas dwóch dni festiwalu będzie można odwiedzić kilkanaście stref tematycznych, wysłuchać kilkudziesięciu prelegentów, wziąć udział w kilkunastu panelach dyskusyjnych i dziesiątkach warsztatów. Aż 200 godzin twórczego fermentu będzie musiało się zmieścić w 48 godzinach festiwalu.

DUKA będzie patronować wielu wydarzeniom odbywającym się w ramach festiwalu. – See Bloggers to największe święto twórców komunikujących się za pomocą Internetu i nie mogło nas tu zabraknąć. Dumni jesteśmy z faktu, że mogliśmy zostać partnerem wydarzenia. Dzięki temu nowoczesny design DUKA wspomoże w wielu momentach organizację tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia – mówi Karolina Małaczek, ‎Dyrektor marketingu w DUKA INTERNATIONAL S.A.  

W jakich dokładnie? Pod patronatem DUKA odbędzie się między innymi jedna z głównych atrakcji festiwalu – Kulinarna Bitwa Blogerów, dla której DUKA stworzy dekoracje, użyczy naczyń i akcesoriów oraz zasponsoruje nagrodę główną. Emocje i dobrą zabawę podsyci przygotowany dla gości pyszny poczęstunek. Bitwę poprowadzi między innymi, Marieta Marecka – blogerka i prowadząca autorskiego programu Kuchni+ „ABC GOTOWANIA” znana z tego, że nigdy nie gotuje nic dwa razy.

Minimalistyczny design DUKA wypełni także festiwalową Strefę Chillout, w której odbędzie się pełen atrakcji dwudniowy piknik z DUKA. W niedzielę 23 lipca festiwalowy chillout wzbogaci wystąpienie gwiazdy festiwalu – prezenterki, dziennikarki i blogerki – Agnieszka Hyży (Popielewicz). Agnieszka ma zamiar podrzucić uczestnikom pomysły na organizację przyjęcia i na prezenty nie tylko ślubne, opowie ponadto o idei slow life i o trendach w projektowaniu wnętrz.

To jednak nie koniec wkładu DUKA w festiwalowe atrakcje. Połączone siły DUKA i APART zaowocują warsztatami fotograficznymi zakończonymi konkursem. W Strefie Designu natomiast twórcy popularnego bloga o tematyce wnętrzarskiej – Make Home Easier – we współpracy z DUKA przeprowadzą warsztaty z aranżacji stołu.

Wisienką na festiwalowym torcie będzie organizowany przez DUKA konkurs nawiązujący do aktywności marki na See Bloggers, w którym do wygrania będą tłuściutkie bony na zakupy w DUKA.    

Załączniki: