Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Ewelina Kocenda
Marketing Content Specialist

Public Bridge sp. z o.o
ek@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

DUKA na See Bloggers 2017 – relacja z wydarzenia

28 lipca 2017

W dniach 22 i 23 lipca 2017 roku w Gdyni odbyła się kolejna, V edycja największego festiwalu polskiej blogosfery – See Bloggers. DUKA, która po raz pierwszy była partnerem tego wydarzenia przygotowała moc atrakcji dla uczestników, które w lekkiej, rozrywkowej formie przybliżyły uczestnikom produkty i charakter marki.

Tegoroczna edycja See Bloggers przyciągnęła rekordową liczbę ponad 1500 uczestników. Wzięli oni udział w licznych aktywnościach: kilkunastu panelach dyskusyjnych i dziesiątkach warsztatów, a 48 godzin festiwalu pełne było inspiracji, kreatywności i pozytywnej energii. Była to też okazja do spotkania znanych influencerów i zapoznania się z ich przepisem na sukces.

W sobotę 22 lipca odbyły się warsztaty DUKA „Garden Table Decoration” poprowadzone przez blogerki Make Home Easier: Asię Real i Beatę Kwiatkowską. Uczestniczki miały do przygotowania aranżacje stołów z kreatywnym wykorzystaniem produktów DUKA. Efekty warsztatów przeszły najśmielsze oczekiwania uczestników – były nowatorskie i niezwykle atrakcyjne wizualnie.

Jedną z głównych atrakcji festiwalu była Kulinarna Bitwa Blogerów, do której DUKA użyczyła naczyń i akcesoriów oraz ufundowała nagrodę główną. Odbyła się ona w sobotę 22 lipca, a drużynę DUKA poprowadziła z ogromną energią Marieta Marecka, blogerka i gospodyni autorskiego programu na kanale Kuchnia+ „ABC GOTOWANIA”. Emocji i dobrej zabawy było co niemiara.  

Finał Kulinarnej Bitwy Blogerów odbył się następnego dnia 23 lipca a dania, jakie wyczarowali finaliści postawiły członków jury przed trudnym wyborem. Finalnie  zwycięski czek ufundowany przez DUKA odebrały MumSpace.pl i www.justdeliciousx.pl, które przygotowały danie nie tylko pyszne, ale również pięknie podane na zastawie DUKA.

Kolejną atrakcją przygotowaną przez DUKA były warsztaty, które odbyły się w niedzielę 23 lipca pod nazwą „Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie?”  prowadzone przez Agnieszkę Hyży (Popielewicz). Znana dziennikarka Polsatu opowiedziała o tym, jak zorganizować przyjęcie i zdradziła sekrety przygotowywania listy ślubnej. Warsztat cieszył się ogromną popularnością, a zakończyła go inspirująca dyskusja.

Podczas trwania festiwalu uczestnicy mogli odpocząć w zaaranżowanej przez DUKA i umieszczonej na zewnątrz budynku strefie chillout, gdzie można było napić się wody, poczęstować lodami, owocami i słodyczami, a jednocześnie poznać minimalistyczny design DUKA. Strefa odwiedzana była tłumnie, a szczególnie do gustu wszystkim przypadły oryginalne w smaku tajskie lody.

DUKA znana jest z bogatej oferty produktów piknikowych i do ogrodu. Utrzymana w sielskim klimacie pikniku strefa DUKA na pierwszym piętrze pozwalała na chwilę relaksu i oderwania się od intensywnych zajęć.

Podczas See Bloggers DUKA przygotowała również konkursy: jeden dla uczestników warsztatów Make Home Easier „Garden table decoration”  oraz drugi dla wszystkich uczestników See Bloggers pt. „Znajdź DUKA na See Bloggers”. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie i profilach social media DUKA.

Uczestnicy festiwalu mieli okazję poznać minimalistyczny styl  produktów DUKA i zachwycić się ich funkcjonalnością nie tylko w strefach DUKA i Designu, ale również na warsztatach fotograficznych, które zorganizowała marka biżuterii APART.

DUKA dziękuje wszystkim uczestnikom See Bloggers za tak liczne i pełne entuzjazmu spotkania i aktywny udział w warsztatach. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek inspirujących spotkań z dynamicznie rozwijającym się środowiskiem polskiej blogosfery.

Załączniki: