Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Social Media Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Nowa DUKA w Białymstoku

12 października 2017

W sobotę, 30. września popularna sieć sklepów ze skandynawskim wyposażeniem kuchni i jadalni DUKA otworzyła swój kolejny salon w atrakcyjnej lokalizacji - centrum handlowym Alfa, znajdującym się w samym sercu Białegostoku. To już 61. sklep marki DUKA w Polsce.

Już od pierwszych godzin otwarcia, nowy sklep, wypełnił się klientami ciekawymi nowości w kolekcji marki DUKA. We wszystkich sklepach sieci pojawiły się już jesienne propozycje zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami. Miłośnicy szwedzkiego designu znajdą wśród nich kolory ziemi, naturalne tekstury i nieregularne kształty, a także geometryczne wzory etno, czyli całe bogactwo tej intensywnej pory roku. Produkty DUKA charakteryzują zawsze funkcjonalne rozwiązania i nowoczesne wzornictwo doceniane w Europie, w tym również w Polsce.

Centrum handlowe Alfa to unikalne miejsce na mapie Białegostoku. Stworzone w historycznych zakładach włókienniczych Eugeniusza Beckera, usytuowane w centrum miasta, w klimatycznych, ceglanych murach, tworzy przestrzeń sprzyjającą zakupom i codziennym spotkaniom. – Centrum Alfa łączy w sobie urok dawnego stylu z nowoczesnym designem. Podobnie w naszej ofercie klienci mogą wybierać spośród klasycznych propozycji nakryć stołowych, jak i wielu oryginalnych produktów zaprojektowanych zgodnie ze współczesnymi trendami – mówi Maciej Sokołowski, Marketing and PR Manager w DUKA International.

W najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia sklepów DUKA, zarówno w kraju, jak i za granicą. DUKA w Polsce to obecnie sieć 61 sklepów, zlokalizowanych w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych oraz sklep internetowy: www.duka.com.

Załączniki: