Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Social Media Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

DUKA w Berlinie - herzlich willkommen!

16 października 2017

Skandynawska marka DUKA nie zwalnia tempa. W sobotę 7 października odbyło się otwarcie sklepu w Berlinie - w centrum handlowym Spandau Arcaden. Jest to pierwszy salon DUKA w Niemczech. Tym samym marka kontynuuje swoje plany rozwoju sieci sprzedaży międzynarodowej.

Mieszkańcy Berlina jako pierwsi Klienci w Niemczech mieli okazję zapoznać się z unikatowym wyposażeniem kuchni i jadalni proponowanym przez DUKA. Otwarcie zbiegło się z wprowadzeniem na rynek nowej kolekcji AUTUMN FLAVOURS, w której znajdują się akcesoria inspirowane jesiennymi motywami – kolorami ziemi, naturalnymi fakturami, nietypowymi kształtami a także wzornictwem inspirowanym etnicznym stylem. W salonie dostępne są m.in. najnowsza zastawa stołowa RUTA oraz kolekcja naczyń do pieczenia i serwowania MANS.

Produkty DUKA charakteryzuje prostota i minimalizm. Nowe kolekcje zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami, zachowując jednocześnie unikalny, skandynawski design. Poza walorami estetycznymi, wyposażenie DUKA to przede wszystkim sprytne rozwiązania ułatwiające codzienne czynności.

Niemcy są jednym z krajów, w których DUKA planuje intensywny rozwój sprzedażowy. Pozostałe państwa, w których obecna jest już marka, to Anglia, Holandia i Bułgaria. We wszystkich uruchomiono już sklepy online. Kolejnym krokiem będzie udostępnienie oferty DUKA na platformach sprzedażowych Amazon i eBay. W tym wypadku Niemcy są strategicznym punktem, ponieważ oferta ukaże się w pierwszej kolejności w wersji niemieckojęzycznej. W dalszej perspektywie jest zwiększenie zasięgu o kolejne kraje europejskie.

DUKA skrupulatnie przygotowała się do wejścia na rynek niemiecki, dzięki czemu może zaproponować usługi dopasowane do potrzeb lokalnych Klientów. W ofercie sklepu jest m.in. możliwość złożenia zamówienia, które zostanie dostarczone przez kuriera do domu w wypadku, gdy na miejscu zabraknie wybranego towaru.

Załączniki: