Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Social Media Specialist

Public Bridge sp. z o.o.
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

DOMINO na 29. miejscu w rankingu e-Gazele Biznesu

23 października 2017

Dolnośląska firma DOMINO po raz czwarty znalazła się w prestiżowym rankingu e-Gazele Biznesu, czyli wśród 317 najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw e-commerce w Polsce. DOMINO może poszczycić się wysokim, 29. miejscem w skali ogólnopolskiej, natomiast w województwie dolnośląskim uplasowała się na 3. miejscu.

Przy tworzeniu zestawienia kryteria ocen biorą pod uwagę szereg czynników, m.in. wysokość przyrostu obrotu, jaki firma odnotowała w danym roku. DOMINO w latach 2015/2016 uzyskało go na poziomie 115,68 %, dzięki czemu uplasowało się na 29 miejscu na liście 317 najszybciej rozwijających się firm z całej Polski. Daje to również 3 miejsce wśród przedsiębiorców z Dolnego Śląska.

Tegoroczny wynik dla DOMINO jest imponujący, gdyż w zeszłym roku, na 334 wyróżnienia, firma uplasowała się na 137 miejscu, natomiast na Dolnym Śląsku znalazła się na 12 miejscu. Po roku, skok do pierwszej 30-stki jest niepodważalnym dowodem świadczącym o prężnym rozwoju, co zostało docenione przez jurorów „Pulsu Biznesu”.

Głównym celem przyznawania nagród e-Gazeli Biznesu jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości poprzez nagrodzenie tych, którzy mogą odznaczyć się dynamicznym wzrostem przychodów oraz umiejętnościami wykorzystania nowych technologii. Dotyczy to przede wszystkim działań w branży e-commerce. Projekt Gazeli Biznesu prowadzony jest od 2000 roku przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier - w Polsce jest to dziennik "Puls Biznesu".

###

DOMINO to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu.  www.domino.pl

Załączniki: