Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Content Marketing Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Olli by DUKA - innowacyjne patelnie

29 czerwca 2018

Prowadzenie zdrowego trybu życia opiera się w dużej mierze na zbilansowanej diecie, dlatego kluczowe jest stosowanie naturalnych produktów. Oprócz tego istotny jest sposób przygotowywania posiłków, dlatego marka DUKA wprowadziła do swojej oferty innowacyjny model patelni o nazwie OLLI, pozwalający na maksymalne ograniczenie stosowania tłuszczów podczas przygotowywania posiłków.

OLLI to kolekcja 3 nowych patelni wyprodukowanych we Włoszech, w której znajdują się 2 klasyczne, płytkie patelnie o średnicy 24 cm i 28 cm, oraz patelnia wok o średnicy 28 cm. OLLI to kolekcja 3 nowych patelni, w której znajdują się 2 klasyczne, płytkie patelnie o średnicy 24 cm i 28 cm, oraz patelnia wok o średnicy 28 cm. Innowacyjność patelni tkwi w ich budowie i połączeniu aż 6 warstw powłok. Powierzchnię pokryto specjalną powłoką non-stick z domieszką oliwy z oliwek. Opatentowana technologia OLLIA-TECH umożliwia smażenie bez dodatku tłuszczu. Powłoka jest na tyle trwała i odporna na przywieranie, że nie ma potrzeby naoliwiania patelni przed pierwszym użyciem, co jest koniecznością w większości patelni dostępnych na rynku.

Rdzeń patelni to wysokiej jakości stop aluminiowy gwarantujący równomierne przewodzenia ciepła. Oznacza to, że nie wymagają one długiego nagrzewania i długo utrzymują wysoką temperaturę, a to z kolei pozwala zaoszczędzić energię Wygodę stosowania zapewniają bakelitowe uchwyty z powłoką soft-touch. Nie nagrzewają się, pewnie leżą w dłoni i są przyjemne w dotyku. Natomiast dno patelni wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej nadającej się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych. Dodatkowo patelnie z serii OLLI można myć w zmywarce.

Na patelniach OLLI możemy smażyć smaczne, pełnowartościowe potrawy, bez obaw o przywieranie składników i uszkodzenia powierzchni. Doskonały produkt dla wszystkich dbających o dobre, beztłuszczowe odżywianie. OLLI to po prostu produkty wysokiej jakości, wykonane zaawansowanymi metodami, ułatwiające codzienne gotowanie bez wysiłku a przede wszystkim – smaczne i zdrowe.

Załączniki: