Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Social Media Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Back to school – szkolna wyprawka DUKA

20 sierpnia 2018

Powrót do codziennych obowiązków po wakacjach to czas nabierania apetytu na sprawną organizację dnia szkolnego i roboczego. W tym względzie funkcjonalne lunchboxy i pojemniki kuchenne są z całą pewnością niezastąpione. Teraz w specjalnej ofercie DUKA są dostępne w okazyjnych cenach.

Lunchboxy LUNCH to profesjonalny sposób przechowywania posiłków. Dwukomorowe pojemniki w kolorze zielonym, różowym lub szarym zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie posiadają dużą pojemność. Dwie komory o pojemności 350 ml i 650 ml umożliwiają przechowywanie dwóch dań. Pojemniki dostępne są z wyposażeniem składającego się z noża, widelca i łyżki. Całość zabezpieczona jest specjalnym paskiem, dzięki czemu można bez obaw nosić go w torebce lub plecaku. Są również odporne na wysokie temperatury, dlatego z powodzeniem można je stosować w mikrofalówce.

Jednokomorowe pojemniki w kolorze niebieskim lub zielonym mają zwiększoną odporność na zmiany temperatury. Można ich używać w zamrażarce lub w kuchence mikrofalowej. Silikonowa pokrywka zapewnia szczelność żywności, a niewielkie rozmiary pomieszczą się w każdej torbie. Podobne cechy posiada pojemnik MALAGA ozdobiony orientalnym wzorem. Posiada bambusową pokrywkę z zabezpieczeniem chroniącym przed otwarciem. Pojemnik wykonany jest z połączenia tworzywa sztucznego, włókna bambusowego oraz silikonu. Można go bez obaw używać w mikrofalówce oraz myć w zmywarce.

Pojemniki LUNCH dostępne są teraz w ofercie cenowej -25%.

CLIPFRESH to linia pojemników o różnych kształtach i pojemnościach, które zaspokoją najróżniejsze potrzeby. Wykonane są z tworzywa sztucznego, odpornego zarówno na wysokie jak i niskie temperatury. Jego najważniejszą zaletą jest szczelne zamknięcie z silikonową uszczelką. Chroni ona żywność przed zepsuciem oraz rozlaniem. Pojemniki są również niezwykle lekkie.

Pojemniki CLIPFRESH dostępne są w cenach niższych o 25%.

Herbata lub kawa najlepiej smakują na ciepło, jednak nie zawsze jest czas, by móc się nimi delektować. Do tego stworzono termosy i kubki termiczne, które można zabrać ze sobą w drogę do szkoły lub pracy. DUKA poleca szczególnie kubki termiczne VACUUM. Dostępne są w różnych kolorach i trzech pojemnościach do wyboru: 500 ml. 350 ml oraz 310 ml. Posiadają szczelne zamknięcie z zabezpieczeniem przed przypadkowym otwarciem. Utrzymują temperaturę płynu nawet do 6-7 godzin. Nadają się również do mycia w zmywarce.

Kubki BEVANDE charakteryzują się ergonomicznym kształtem, idealnie leżącym w dłoni. Szczelne zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo przed rozlaniem, a wygodny ustnik pozwala napić się ciepłego napoju nawet w tramwaju lub autobusie. Kubki trzymują temperaturę napojów przez ok. 5 godzin. Dla tych, którzy potrzebują większej pojemności, polecane są termosy BEVANDE w dwóch wariantach: 500 ml i 750 ml.

Wszystkie kubki termiczne i termosy można nabyć w cenie niższej o 25%.

 

Załączniki: