Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Content Marketing Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Kuchenne Historie – ruszył konkurs DUKA i SMEG

21 sierpnia 2018

Kto z nas nie widział oczami wyobraźni charakterystycznej lodówki SMEG w swoim domu? Albo innych produktów kuchennych tej włoskiej marki? Inspirowane klasyką jej rozwiązania wzornicze sprawiają, że urządzenia SMEG odnajdują się nie tylko w rolach praktycznych, ale są również wyjątkową ozdobą domu. Wyposażona w nie kuchnia staje się centrum dobrego smaku - doskonałym tłem dla chwil w gronie najbliższych. Dlatego właśnie ceniona za wyjątkowe wzornictwo do kuchni i jadalni marka DUKA ogłosiła konkurs ze swoimi bestsellerami, a na dodatek produktami marki SMEG w rolach głównych.

„Kuchenne Historie” to konkurs z nagrodami dla miłośników dobrego wzornictwa, dla których kuchnia jest ulubionym miejscem w całym domu, a przygotowywanie posiłków i spotkania przy wspólnym stole to ulubione chwile w całym dniu. Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie właśnie takiej chwili w postaci kolażu zdjęć, video lub innych form wizualnych, prezentujących nasze kuchenne historie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać swoją autorską pracę konkursową z udziałem produktu marki DUKA za pośrednictwem strony internetowej: www.duka.com/konkurs.

W konkursie trwającym od 13 sierpnia do 9 września przyznane zostaną nagrody o łącznej wartości blisko 20 000 zł. W każdym tygodniu konkursu czeka aż 50 nagród od DUKA, a ponadto w finale można wygrać lodówkę SMEG FAB – nagrodę główną oraz nagrody dodatkowe: mikser SMEG SMF01 i blender SMEG BLF01.

Szczegóły konkursu „Kuchenne Historie” znajdują się na stronie internetowej: www.duka.com/konkurs.

Załączniki: