Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Content Marketing Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Nowy salon DUKA we Wroclavii!

09 listopada 2018

20 października otwarto 70. sklep marki DUKA w Europie. Wszyscy fani szwedzkiego stylu w kuchni i jadalni będą mogli inspirować się w nowoczesnym centrum handlowym Wroclavia.

Atutem nowo otwartego lokalu to jego usytuowanie i powierzchnia – sklep DUKA to aż 280m2 w doskonałej lokalizacji na parterze. Jest to jeden z największych lokali marki w Polsce, dzięki czemu klienci zyskują swobodną przestrzeń na spokojne zakupy oraz dostęp do wyjątkowo szerokiego asortymentu.

DUKA przede wszystkim stawia na klienta, projektując pięknie oświetlone, funkcjonalne i estetyczne wnętrze, dbając o jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Swobodna przestrzeń oraz fachowa wiedza obsługi sklepu to cechy znacząco wpływające na komfort zakupów.

Podczas uroczystego otwarcia odbyła się prezentacja bestsellerowego produktu DUKA - wyciskarki wolnoobrotowej BOJE. Klienci mogli skosztować świeżo wyciskanych soków, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Produkty DUKA charakteryzuje skandynawski styl, prostota i minimalizm. Nowe kolekcje zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, zachowując jednocześnie unikalny design. Poza walorami estetycznymi, wyposażenie tej marki to przede wszystkim efektywne rozwiązania ułatwiające codzienne czynności związane ze spędzanym czasem w kuchni i jadalni.

Kolekcje marki DUKA są dziełem najlepszych szwedzkich projektantów. Tegoroczne kolekcje świąteczne to efekt współpracy DUKA ze Studiem Rotor, specjalizującym się w ceramice i tekstyliach.

Sieć sklepów DUKA nieustannie rozrasta się również w Europie – ma już swoje salony w Wielkiej Brytanii, Holandii, Bułgarii oraz w Niemczech. Dostępny jest również sklep internetowy: www.duka.com.

Wroclavia to centrum handlowo-rozrywkowo-biurowe, zlokalizowane przy ul. Suchej 1. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównej stacji kolejowej i jest zintegrowane z dworcem autobusowym. Nowoczesna architektura, przyjazny wystrój i atrakcyjna lokalizacja to tylko trzy z wielu zalet tego miejsca.

Załączniki: