Biuro prasowe

Informacje prasowe

Materiały dla mediów

Dla dziennikarzy:

Logowanie

Rejestracja

Kontakt dla mediów

Grzegorz Frągnowski
Content Marketing Specialist

Public Bridge sp. z o.o
gf@publicbridge.pl
tel.: 71 377 52 81
www.publicbridge.pl

drukujwersja txtpdf

Black Friday w DUKA – na czym najwięcej zaoszczędzisz?

20 listopada 2018

Zakupowe szaleństwo, związane ze sporymi obniżkami cenowymi, na dobre zadomowiło się już w świadomości Polaków. Moda na czekanie z zakupami na czwarty piątek listopada przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych, pod nazwą “Black Friday”. Ten dzień, pełen pokaźnych rabatów w większości sklepów, rozpoczyna sezon przedświątecznych zakupów. Jesteście ciekawi, co przygotowała z tej okazji DUKA?

Nie tylko w Czarny Piątek, który w tym roku wypada 23 listopada, ale również w sobotę i niedzielę marka DUKA oferuje rabaty w wysokości -30% na cały dostępny asortyment. Promocja dotyczy salonów stacjonarnych, których w Polsce jest już 70, oraz sklepu on-line.

Najwięcej będzie można zaoszczędzić na sprzęcie AGD, zestawach stołowych i obiadowych oraz produktach do gotowania i pieczenia. Cena ekskluzywnej wyciskarki wolnoobrotowej BOJE, z pomocą której przygotować można pełne witamin soki owocowe i warzywne, spadnie o 240 zł. W bardzo korzystnych cenach będą również ultradźwiękowe nawilżacze powietrza HUMID (tańsze o 99 zł) oraz blendery kielichowe BOSSE (dostępne za 174 zł).

Myśleliście o nowej zastawie stołowej? Za komplety 60 sztućców z linii UNIVERSAL i TROPEA, podczas trwania oferty, zapłaci się o 210 zł mniej. Godny uwagi okaże się kamionkowy zestaw obiadowy SYLARNA, zawierający 8 talerzy, 4 miseczki i 4 kubki. Cena kompletu spadnie o 120 zł.

Black Friday to doskonała okazja, by zaplanować świąteczne prezenty, rozważyć nową zastawę świąteczną oraz dodatkowo wyposażyć swoją kuchnię i jadalnię. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy kart podarunkowych i produktów marek innych niż DUKA.

Zachęcamy do odwiedzenia profilów marki w mediach społecznościowych, na Instagramie (duka_kitchenlife) oraz Facebooku (DUKA), a także do dołączenia do kulinarnej grupy "Kuchenne Sztuczki" - będąc na fanpage'u należy kliknąć w niebieski przycisk "Odwiedź grupę".

Załączniki: